Baza noclegowa - na szlaku Orlich Gniazd

Malownicza kraina jaskiń, dolin i wapiennych skał o fantastycznych kształtach przyciąga rzesze turystów. Agroturystyka w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej rozwija się dobrze, znajdziecie tu Państwo szereg ciekawych propozycji spędzenia wolnego czasu w pięknych okolicznościach przyrody.

Panorama z okna pensjonatu Wikarek M. Gospodarstwo agroturystyczne

Atrakcje turystyczne na szlaku Orlich Gniazd

Kuszącą ofertę wypoczynkową posiada Hucisko, miejscowości położonej zaledwie 5 km od odrestaurowanego zamku w Bobolicach, 6 km od ruin zamku w Mirowie. Zanim zezerwujemy nocleg w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej warto zapoznać się z ofertami miejscowych ośrodków wypoczynkowych. Cieszące się dużą popularnością gospodarstwa agroturystyczne zamieszczają na stronie internetowej np. www.agroturystykajura.pl wiele ciekawych porad oraz propozycji aktywnego spędzania czasu w Jurze. Między innymi można stąd wyruszyć na Szlak Orlich Gniazd i poznać niezwykle ciekawą historię średniowiecznych warowni, które chroniły niegdyś mieszkańców Królestwa Polskiego przed najeźdźcami z Górnego Śląska.

Wikarek M. Gospodarstwo agroturystyczne - grill

Klimatyczne grill w Hucisku

Agroturystyka w Hucisku - to zakątek Małopolski, który powinien zainteresować miłośników pieszych wędrówek, rowerzystów i amatorów skałkowych wspinaczek. Z okien gospodarstwo agroturystycznych roztaczają się pięknie widoki na ostańce w Rzędkowicach i górę Zaborów. Po aktywnie spędzonym dniu goście mogą odpocząć i pobiesiadować przy grillu. Co ciekawe w Hucisku można również wynajać ośrodek na przyjęcia okolicznościowe jak: chrzciny, komunie, bankiety urodzinowe i imieninowe. Mozna także liczyć na pomoc w organizacji zabaw andrzejkowych czy sylwestrowych.

Wszelkie prawa zastrzeżone.