Czyste zdrowie

Jeśli chodzi o zdrowie nie ma sensu oszczędzać. Wszystko co z tym związane powinno w pierwszej kolejności być rozpatrywane pod kątem jakości. Tyczy się to nie tylko leków czy przedmiotów, które trwale zostają umieszczone w naszym ciele.

Ewolucja medycyny

Przez lata ewolucji medycyny doszliśmy do tego, że wiele instrumentów medycznych używamy jednorazowo, jak na przykład igły czy końcówki skalpeli. Niegdyś przecież odkażano wszystko i wykorzystywano wielokrotnie. Prowadziło to niestety czasem do niebezpiecznych sytuacji. Sytuacja staje się zdecydowanie bardziej skomplikowana, kiedy narzędzia są drogie, bo nie problem wyrzucić igłę wartą kilka groszy, produkowaną masowo. Co w przypadku endoskopów? W tym przypadku osoby zajmujące się dbaniem i higienę w placówkach medycznych zmuszone są prawidłowo czyścić przedmiot ten tak, żeby był sterylny przy kolejnym użyciu.

Czystośc ednoskopu

Zepsuta myjnia endoskopowa to oczywiście olbrzymi problem dla każdej placówki, zwłaszcza, kiedy wielu pacjentów zapisanych do zabiegu oczekuje na jego wykonanie. Długie działanie naszej myjni zapewni serwis myjni endoskopowych. Jeśli wybierzemy autoryzowany serwis myjni endoskopowych zwiększym zarówno okres pracy urzadzenia jak i efektywność usług. Poprawne serwisowanie każdego sprzętu sprawi, że będziemy mieli z nim zdecydowanie mniej problemów. Ważne, żeby pracownicy w serwisie byli profesjonalni pod każdym względem, tym bardziej, że w tym przypadku ostatecznie chodzi o ludzie zdrowie. A trzeba mieć w pamięci, że każdy organizm jest inny, bardzo niebezpieczne mogą być za to alergie, dlatego sterylność w użyciu każdego instrumentu w medycynie musi być zapewniona w stu procentach.

Innowacyjne rozwiązania

W medycynie bardzo istotne jest też ciągłe unowocześnianie sprzętu, który jest używany w gabinetach. Nie można dopuścić, żeby którykolwiek z elementów odstawał standardem od reszty. Liczą się kwestie zdrowotne, ale także kwestie ekonomiczne. Każdy gabinet ma przecież po za zapewniania pacjentom bezpieczeństwa i pomocy generować zyski. Często warto zainwestować w nowszy sprzęt, który zapewni, że wszystko to będzie miało miejsce. Jednym z nowszych rozwiązań jest endo clean 1000. Jest to myjnia, która oczywiście myjnie oraz dezynfekuje. Jej działanie jest bardzo szybkie bo mycie zajmuje do trzech minut.

Myjnia endo clean

Jest to urządzenie mobilne, co jest niekiedy bardzo istotne. Dzięki kółkom będzie zdecydowanie łatwiej je przesunąć, kiedy pojawi się taka potrzeba, Pozwala na wlanie 15 litrów środka dezynfekującego oraz litr detergentu do czyszczenia i litr alkoholu. Waga tego urządzenia to 75 kilogramów. Co za tym idzie zastosowanie kółek potrafi bardzo ułatwić życie pracownikom. Gabinety zabiegowe to szczególne miejsca, w których wszystko musi być na jak najwyższym poziomie. Warto więc rozwijać technologie, które są w nich zastosowane. Niezmiernie istotne więc jest dobranie zarówno dobrego sprzętu, jak i dobrego serwisu.

Wszelkie prawa zastrzeżone.