Powiększenie biustu

Wiele kobiet w dzisiejszych czasach eksperymentuje ze swoim wyglądem i ciężko jest stwierdzić, czy jest to już choroba społeczna, czy tylko moda. Upodabnianie się do osób publicznych stało się normą, a wizyty w gabinetach medycyny estetycznej to już nic zaskakującego. Zabiegi zaczynają się zwykle delikatnie, od małego wypełnienia zmarszczek, przez delikatną korektę uszu, po zupełną zmianę kształtu i rysów twarzy poprzez operację nosa i lifting.

Dziewczyna, która skorzystała z zabiegu usuwania worków pod oczami w Derm Estetyka

Zabiegi medycyny estetycznej

Wszystko jest dla ludzi, ale powody wykonywania takich operacji naprawdę powinny być istotne - przede wszystkim zabiegi tego typu powinny być wykonywane dopiero, kiedy kobieta lub mężczyzna przejdą przez okres dojrzewania, nigdy wcześniej. Zabieg powiększania biustu należy do tych najbardziej popularnych.

Ile kosztuje zabieg powiększenia biustu?

Wszystko zależy od tego, czy kobieta decyduje się na zabieg wstrzykiwania specjalnego płynu, czy też umieszczania w piersi lub pod nią implantu. Jeżeli zabieg ma na celu tylko wypełnienie piersi, na przykład po urodzeniu dziecka i karmieniu, to warto skorzystać z wstrzykiwania, które ładnie wypełnia piersi i je unosi. Za coś takiego można zapłacić już około 2000 zł, ale efekt jaki zostanie uzyskany będzie widoczny tylko przez jakiś czas. W zależności od predyspozycji konkretnej pacjentki może być widoczny do około dwóch lat - oczywiście będzie on się zmniejszał stopniowo za sprawą wchłaniania się płynu do organizmu.

Cennik w Derm Estetyka

Jak nie przepłacić z zabieg?

Powiększanie biustu przy pomocy skalpela kosztuje znacznie więcej, ale w tej chwili żywotność implantów można ocenić na przynajmniej dziesięć lat. Jeszcze kilka lat temu taki zabieg można było wykonać w Polsce za około 10000-12000 zł, ale ceny dynamicznie się zmieniają i trudno też znaleźć dwa identyczne miejsca. Żeby wiedzieć ile kosztuje powiększenie biustu dobrze zapoznać się z ofertami gabinetów medycyny estetycznej. Wiele gabinetów jak np. Derm Estetyka w Gdyni zamieszcza cennik na stronie internetowej. Poszukując jednak kliniki, która ma wykonać na nas taki zabieg trzeba kierować się opiniami osób, które korzystały z jej usług. Warto też poszukać opinii o konkretnym specjaliście - jeśli nie miał on żadnych wpadek i specjalizuje się głównie w tego typu chirurgii plastycznej to jest to osoba idealna.

Rekonwalescencja po zabiegu

Czas rekonwalescencji po zabiegu dobrze wykonanym może zająć od jednego do nawet trzech miesięcy i zależy od tego, jak pacjentka go zniosła. Dużo też zależy od tego ile trwa zabieg powiększania biustu - jest oczywiście standardowy czas jego wykonania, ale to na stole operacyjnym podejmuje się wszystkie ważne decyzje, dlatego w zależności od przypadku może się on nieznacznie różnić. Po wyjechaniu z sali zabiegowej pacjentka może dostać dreszczy i na pewno nie będzie czuła się naturalnie i komfortowo z nowym ciężarem na klatce piersiowej. Jest to jednak naturalna reakcja i nie należy się jej bać - po kilkunastu tygodniach wszystko się zagoi, a kobieta będzie się cieszyć zupełnie nowym ciałem.

Wszelkie prawa zastrzeżone.